![](https://oda.carpathia.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/180817_news_15-38.jpg?itok=wj_X3I3w)
XVIІ Міжнародна туристична виставка-ярмарок «Тур’євроцентр –Закарпаття 2018» відбудеться 21-22 вересня у культурно-історичному центрі «Совине гніздо». Долучитися до заходу запрошуються представники туристичної галузі, адже виставка-ярмарок «Тур’євроцентр» - це бізнес-майданчик, на якому обговорюються найважливіші питання про розвиток туристичної галузі, а також надається можливість представити та просувати асортимент усіх видів туристичних послуг.
Участь у насиченій програмі широкої цільової аудиторії дозволяє
установити нові та підтримати існуючі ділові контакти та
отримати інформацію про нові тенденції розвитку у сфері туризму.
Заявки для участі організатори чекають до 3 вересня на електронну адресу zak.oda.tour@gmail.com
Умови участі та анкети заявок розміщені на офіційному веб-сайті організаторів «Вітаємо на Закарпатті» http://zaktour.gov.ua/міжнародна-туристична-виставка-ярма
Остання зміна сторінки: 17-08-2018 15:40