Продовжуємо розповідати про книги, які було видано коштом обласного бюджету у рамках Програми підтримки творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню.
Цього року на реалізацію Програми з обласного бюджету виділили 700 тис. грн. За підтримки департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА за ці кошти видано 14 книг закарпатських авторів. 3600 примірників цих видань передано бібліотекам навчальних закладів і закладів культури області, Закарпатському обласному осередку НСПУ та ін.
Серед цих книг і посмертна збірка публікацій Ірини Густі (Звонар) «Світ живої любові», до якої увійшли кращі зразки її творчості. Це новели, нариси, рецензії, інтерв’ю, котрі дають можливість уявити неординарну постать Ірини Густі (Звонар) в українській журналістиці.
Книгу загальним накладом 300 примірників видано за кошти обласного бюджету в ужгородському видавництві «TIMPANI». Вартість видання – понад 44 тис. грн. Збірка вийшла за сприяння департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА.
Видання «Світ живої любові» було представлене на фестивалі-ярмарку «Книга-фест 2020», який відбувся протягом 18–20 вересня в Ужгороді.
Довідка
Ірина Густі (Звонар) – відома журналістка, член Національної спілки журналістів України. Дебютувала на сторінках іршавської районної газети «Нове життя» і до 2017 р. була у постійному творчому зв’язку з провідними газетами краю – «Закарпатською правдою», «Новинами Закарпаття» та багатьма іншими.
Про високу оцінку на всеукраїнському рівні свідчать почесні грамоти, подяки і відзнаки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Міністерства освіти та Міністерства культури України, Національного комітету Червоного Хреста України та ін.
За рахунок коштів обласного бюджету цього року в Закарпатській області видано 14 творчих проєктів (книжок) місцевих авторів на суму 700 тис. грн: Лідія Повх «Крапля меду», Петро Ходанич, Михайло Ходанич «Дерев’яна пластика Закарпаття», Ірина Густі «Світ живої любові», Павло Федака «Закарпатська Просвіта у постатях її діячів 1920-2020», Василь Химишинець «А сонце струшує проміння», Надія Панчук «Запізнілі нейтрони», Дмитро Кешеля «Птахи кольорових снів», «Юлій Сташко. Графіка», «Ігор Панейко. Малярство. Графіка. Театр», Семен Панько «Вибрані твори. Коли засвічувалися віщі вогні», Василь Кузан «Три по сто», Іван Коршинський «Про незабутнє», Софія Малильо «Кухоль щастя», Іван Хланта «Співаночки мої милі».
Остання зміна сторінки: 29-12-2020 09:59