Інформація про департамент агропромислового розвитку

88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4;

тел./факс:  +38(0312) 63-02-40,

e-mail: depapr@carpathia.gov.ua.

Лесьо Юрій Юрійович  – директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, тел.: +38(0312) 63-03-87.

Тереля Віктор Іванович – заступник директора департаменту - начальник управління аграрного виробництва та продовольства.

Костюх Наталія Василівна – заступник начальника управління фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку, звітності та економічного розвитку аграрного ринку.

Основними завданнями та функціями департаменту є:

забезпечення реалізації державної аграрної політики, розроблення та виконання регіональних інноваційно-інвестиційних та інших програм і прогнозів розвитку галузей агропромислового виробництва;

участь у формуванні та реалізації соціальної політики на селі, сталого розвитку агропромислового ринку і сільських територій області;

організація роботи з питань землеробства, племінної справи, наукового і кадрового забезпечення, стандартизації, карантинного режиму, охорони праці та техніки безпеки;

участь у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та гарантування продовольчої безпеки держави.
 

Графік прийому громадян

Лесьо Ю.Ю. – директор департаменту - перша і третя п'ятниці з 9.00 год. до 14.00 год.

Тереля В.І. - заступник директора департаменту – начальник управління аграрного виробництва та продовольства – перший і третій вівторок з 9.00 год. до 14.00 год.

Костюх Н.В. – заступник начальника управління фінансово-кредитного забезпечення, бухгалтерського обліку, звітності та економічного розвитку аграрного ринку – другий вівторок і третя середа з 9.00 год. до 14.00 год.

 ”Гаряча лінія” для повідомлень про корупційні та інші злочинні прояви у сфері агропромислового комплексу, тел. уповноваженої особи   +38(0312) 63-02-55, e-mail: depapr@carpathia.gov.ua

 

 

Остання зміна сторінки: 23-10-2020 15:18