Інформація про випадки неподання чи несвоєчасного подання декларацій

Відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 року № 19 „Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій” відповідальний підрозділ (особа) органу, в якому працюють (працювали) суб’єкти декларування, перевіряє факт подання декларацій.
У випадку встановлення факту неподання чи несвоєчасного подання декларацій суб’єктами  декларування відповідно до вимог Закону відповідальний підрозділ (особа) органу, в якому працюють (працювали) суб’єкти декларування, повідомляє про це Національне агентство упродовж трьох робочих днів з дня виявлення такого факту. 
Повідомлення Національного агентства про факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (додається), надсилається на адресу електронної пошти, зазначену на офіційному веб-сайті Національного агентства, та засобами поштового зв’язку (рекомендованим листом з повідомленням про вручення). Зазначене повідомлення надсилається органом, в якому працюють (працювали) суб’єкти декларування, окремо за кожним фактом такого неподання чи несвоєчасного подання.
Одночасно наголошуємо на персональній відповідальності керівників апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій за дотриманням вимог антикорупційного законодавства України.


ПОВІДОМЛЕННЯ Національного агентства про факт неподання чи несвоєчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
 

Остання зміна сторінки: 28-03-2019 11:30