ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому заявок та документів для надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам 

Відповідно до п. 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 106 (зі змінами), Оголошується прийом заявок та документів для надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам молочарського, м’ясного, плодово-ягідного, овочевого напрямів діяльності, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин.
Компенсується 70 відсотків вартості придбаного обладнання та техніки вітчизняного виробництва без урахування сум податку на додану вартість, але не більше ніж 3 000 000 гривень на один сільськогосподарський обслуговуючий кооператив.
Як отримати:
Крок 1. Вибрати постачальника техніки чи обладнання, згідно з Переліком вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.
Крок 2. Сплатити 100 % вартості обладнання та техніки і ПДВ.
Крок 3. Отримати обладнання та техніку з підтвердними документами щодо його передачі.
Крок 4. До 1 листопада подати до регіональної комісії з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам в паперовому вигляді заявку та підтвердні документи (адреса: м. Ужгород, пл. Народна 4, 2 - поверх, кабінет 226, відділ рослинництва, землеробства, продовольства та механізації сільського господарства Департаменту агропромислового розвитку Закарпатської облдержадміністрації. Контактний телефон: 63-05-19; 63-02-40).
Крок 5. Отримати на поточний рахунок компенсацію 70 відсотків вартості без урахування ПДВ придбаної техніки та обладнання.

 

Остання зміна сторінки: 02-05-2019 10:45