Опитування власників та керівників малих і середніх підприємств області  

Платформа SheExports у партнерстві з дослідницькою компанією Gradus Reserarch та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України, в рамках проекту „Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС – Україна у сфері торгівлі”, що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gessellschaft fṻr Internationale Zussammenarbeit (GIZ) GmbH, проводить дослідження Business Index. Це системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу, з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань у 2021 році.

Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, Офісу з просування експорту, профільним Міністерствам та іншим державним установам. Отримана інформація від представників малого та середнього бізнесу України буде врахована при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу МСБ в Україні.

Також результати будуть використані для розробки Національної економічної стратегії України 2030, що готуються Кабінетом Міністрів України спільно з Центром Економічного Відновлення. Дослідження складатимуться із трьох хвиль і буде фіналізоване до кінця 2020 року.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу долучитися до опитування, за посиланням:  http://web.gradus.app/business

Учасники дослідження отримають доступ до повного аналітичного звіту кожної хвилі дослідження, в якій прийматимуть участь. Звіт буде до кінця грудня 2020 року на email, вказаний при реєстрації у дослідженні.   

Остання зміна сторінки: 23-10-2020 15:16