ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації

До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для входження до нового складу Громадської ради при обласній державній адміністрації  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”,  необхідно подати такі документи:

1. Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства із вказанням бажання увійти до складу Громадської ради при облдержадміністрації та дозволу на використання персональних даних в документації Громадської ради.

2. Рішення інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності).

3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (обсягом до 1 сторінки в паперовій та електронній формах).

4. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства (свідоцтво про реєстрацію чи виписка з державного реєстру та статут).

5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (1-2 сторінки на папері і в електронному форматі).

6. Контактні дані представника організації: телефон, e-mail, поштова адреса, skype (тільки в електронній формі).

7. Згода на обробку персональних даних.

Документи для участі в установчих зборах громадської ради при облдержадміністрації просимо подати у термін до 23 квітня 2021 року, представнику ініціативної групи

Малеш Ларисі Геннадіївні за адресою:

м.Ужгород пл.Народна,4; кім.241, тел.(0312) 696136

Інформацію в електронній формі просимо направляти  на e-mail: laramalesh@gmail.com

 

Ініціативна група

 

Остання зміна сторінки: 24-03-2021 14:47