Повідомлення про оприлюднення проекту рег. акту – проекту розп. голови Закарпатської облдержадміністрації „Про Порядок затвердження лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення” 

Відповідно до статей 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє про оприлюднення з 21 січня 2021 року в мережі Інтернет за адресою: www.carpathia.gov.ua (у підрозділі “Проекти регуляторних актів” розділу „Регуляторна політика. Економічного блоку”) проекту розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації „Про Порядок затвердження лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення” із відповідним аналізом регуляторного впливу.
Головним розробником проекту регуляторного акта є департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації.
Метою прийняття проекту є встановлення чіткої, прозорої та єдиної процедури затвердження лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
Стислий зміст проекту: Встановлення процедури затвердження лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення для підприємств, установ, організацій та інших землевласників або землекористувачів у власності яких знаходяться ці природні ресурси. 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу приймаються департаментом екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації протягом одного місяця з дня оприлюднення до 15 березня 2021року в письмовому або електронному вигляді за наступним адресом:

поштова адреса: площа Поштова, 4, м. Ужгород, 88008, департамент екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації , тел.: (312) 61-67-01; електронна адреса: central@ecozakarpat.gov.ua

 

Остання зміна сторінки: 22-01-2021 11:06