Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації

”Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністраціївід 27.11.08 № 775”

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації повідомляє про оприлюднення з 15 травня 2020 року в мережі Інтернет за адресою: www.carpathia.gov.ua (упідрозділі “Проекти регуляторних актів”  розділу „Регуляторна політика„Економічного блоку”) проекту розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації„Провнесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 27.11.08 № 775” із відповідним аналізом регуляторного впливу.

Головним розробником проекту регуляторного акта є Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації.

Метою прийняття проекту є недопущення необґрунтованого підвищення цін на продукцію громадського харчування, що реалізуєтьсяв загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, а також забезпечення стабільної і беззбиткової роботи суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у зазначеному сегменті громадського харчування.

Стислий зміст проекту: Встановлення 1 січня 2021 року для всіх суб’єктів господарювання граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту регуляторного актата відповідного аналізу регуляторного впливу приймаються Департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації протягом одногомісяця з дня оприлюднення до 30червня 2020 року в письмовому або електронному вигляді за наступним адресом:

  • поштова адреса: площа Народна,4, м. Ужгород, 88008, Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації, тел.: (312) 61 74 58; електронна адреса: economy@carpathia.gov.ua

Остання зміна сторінки: 14-05-2020 14:57