Робота відділення НСПП в Закарпатській області по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту).

12 червня 2019 р. в у відділенні НСПП в Закарпатській області (далі - Відділення) відбулася узгоджувально – консультаційна зустріч з представницьким органом найманих працівників Регіонального відділення Фонду державного майна України по Закарпатській області, на яку запрошено трудового арбітра НСПП В. Пазяка для більш детального вивчення стану соціально – трудових відносин та проведення переговорів по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту). Під час зустрічі обговорено питання про порядок вирішення колективного трудового спору (конфлікту) зареєстрованого розпорядженням НСПП від 20.05.2019 р. №195 – р з наступними вимогами:
1.    Проводити реорганізацію підприємства відповідно до статті 21 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади» та рішення Кабінету Міністрів України.
В своєму виступі начальник Відділення І. Палко роз’яснив присутнім послідовність розгляду вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та права  й обов’язки сторін колективного трудового спору відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» .
Голова представницького органу найманих працівників Катуна М. І. внесла пропозицію по вирішенню колективного трудового спору (конфлікту) трудовим арбітражем.
В свою чергу трудовий арбітр НСПП В. Пазяк, надав присутнім відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)»  роз’яснення про  трудовий арбітраж та порядок вирішення колективного трудового спору (конфлікту) трудовим арбітражем.
Працівниками Відділення надано допомогу в підготовленні документів, які необхідно надіслати роботодавцю для забезпечення проведення трудового арбітражу у вирішенні колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Регіонального відділення Фонду державного майна України по Закарпатській області та Фондом державного майна України.
Представницький орган запевнив, що свої права будуть відстоювати тільки в правовому полі та використають всі можливості не заборонені законодавством.
Під час зустрічі надано пропозиції щодо кількісного та якісного складу трудових арбітрів для вирішення колективного трудового спору (конфлікту) та вирішено направити до роботодавця необхідні документи для забезпечення проведення примирних процедур.

Остання зміна сторінки: 18-06-2019 10:07