Короткі підсумки тижня від Закарпатської ОДА

Олексій Гетманенко, в.о. голови Закарпатської ОДА: «Закарпатський лабораторний центр учора увечері (02.04.2020) був верифікований Київською лабораторією. І тепер ми не будемо відправляти тести на Київ. Рішення буде прийматися у нас відносно тестування ПЛР. І відразу ця інформація буде висвітлюватися на сайті МОЗ.

Станом на сьогодні у нас є підтверджених 24 випадки. З них: 21 - це м.Мукачево, двоє – Тячівський район, і один – м.Ужгород. Вся наступна інформація стосовно кількості захворювань по Закарпаттю буде відображатися на сайті МОЗ. Оновлюватися буде двічі на день: о 10 годині і о 22 годині щодня.

Станом на сьогодні в Закарпатській області на самоізоляції знаходиться 15 744 особи. Сьогодні завершили термін самоізоляції 353 людини. Дякую їм за те, що вони чітко дотримувалися карантину і знаходилися на самоізоляції.

Хочу сказати велике спасибі всім лікарям, тому що в таких напів екстремальних ситуаціях, вони злагоджено працюють, розуміють ситуацію, підставляють плече один одному, і ця робота нормально проводиться.

Дуже важливо, щоб всі користувалися лише офіційною інформацією. Є багато фейків. Наприклад, сьогодні стосовно тячівської ситуації. Люди, які будуть поширювати фейкову інформацію, будуть нести кримінальну відповідальність за поширення неправдивої інформації.

Дуже важливо берегти старших людей і дотримуватися карантину. Бути вдома. Зайвий раз не виходити на вулицю, чи на пляж, в ліси, ні в парки, ні прогулятися. А сидіти вдома. Це убезпечить інших людей від зараження».

Остання зміна сторінки: 04-04-2020 13:14