Ровесники Незалежності. Микола Сюсько

Микола Сюсько. Депутат Ужгородської міської ради, керівник Закарпатського регіонального офісу Програми U-LEAD WITH EUROPE

«Я є ровесником України, тому що народився в 1991 році.

Виріс і працюю вже в незалежній Україні.

Вважаю, що наше покоління є дуже важливим, тому що ми не пам’ятаємо тих пережитків радянської влади, тих часів, коли Україна була у складі Радянського Союзу. Ми вже пам’ятаємо і знаємо Україну як незалежну країну. 

І я впевнений, що з розвитком такого суспільства, яке виросло вже в незалежній Україні, з кожним роком українська державність, українська незалежність буде міцнішати.

Насамперед, я б побажав, щоб всі ми не боялися брати на себе відповідальність. Тому що відповідальність це є важливо. Відповідальність за наші сім’ї, відповідальність за нашу державу, за розвиток нас як особистостей.

По-друге, я б хотів щоб в Україні було більше лідерів. Лідерів в усіх сферах: починаючи від бізнесу – закінчуючи державним управлінням. Я вважаю, що в Україні зараз бракує лідерів. А лідери творять якраз і зміни в країні. 

Для мене важливим є побудова довіри в суспільстві. Я бачу, що суспільство в Україні відчуває брак довіри. Я їздив в Європейський Союз, вчився там, переймав їхній досвід, і розумію, що це дуже сильно відрізняє нас від європейських країн. Елемент довіри. Наше суспільство ще не навчилося довіряти. І ця довіра є дуже важливою для розвитку держави».

Остання зміна сторінки: 25-08-2020 15:33