В Ужгороді із площі Народної стартував велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України”.

До нього в обласному центрі долучився голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Триватиме велопробіг із 16 по 29 серпня. 

Велопробіг присвячений Дню пам’яті захисників України (29 серпня), які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Мета велопробігу – вшанування пам’яті загиблих Захисників, підтримка ветеранів війни, популяризація спортивної реабілітації та  здорового способу життя серед ветеранської спільноти.

Ветерани війни планують  подолати близько 1 800 км Україною проїхавши за маршрутом Ужгород – Маріуполь відвідавши такі міста:  м. Стрий, м. Рогатин, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Житомир, м. Київ,  м. Лубни,  м. Полтава, м. Дніпро,  м. Запоріжжя та м. Бердянськ.

Учасники шістнадцяти денного велопробігу побувають у  12-ти областях України від Заходу на Схід та фінішують у Донецькій області.

Також на шляху від Ужгорода до Маріуполя заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання  квіти до пам’ятників та Алей слави, спілкування з  представниками органів місцевої влади.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів війни та популяризації позитивного образу ветеранів в суспільстві.

Запрошуємо всіх бажаючих українців приєднатися до велопробігу і разом вшанувати пам’ять  загиблих Захисників, які віддали своє життя за Україну.

ОТЖЕ:
☎ Вирішили долучитися до велопробігу  - телефонуйте (050) 334-91-52 - Володимир.
☎Організаційні питання по  маршруту велопробігу - (050-540-15-32 – Іван.
☎ Ви представник ЗМІ, і у вас є питання - (063) 834 33 55 -Анастасія.

Остання зміна сторінки: 17-08-2020 18:10