Звернення в.о. голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка

Дорогі закарпатці!

Щиро вдячний кожному, хто сумлінно дотримувався умов карантину на минулих вихідних. Вас було більшість. І завдяки вашій свідомій позиції, нам сьогодні вдається утримувати ситуацію під контролем.

Динаміка захворювання у нашій області зростає щодня, кількість хворих збільшується! Тому вкрай важливо не допустити катастрофічних наслідків порушення карантину під час відзначення світлих Великодніх свят.

Звертаюся до кожного, дорогі закарпатці! Наполегливо прошу у ці святкові дні провести час у тісному родинному колі, адже розуміння того, що найдорожчим для кожного з нас є здоров’я та життя наших близьких, повинно бути на першому!

Під час моєї зустрічі із представниками духовенства, була озвучена пропозиція освячувати пасхальний кошик головами родин удома. Підтримайте і ви цю пропозицію!
Наголошую, що вік епідемії коронавірусу припадає саме на великодні вихідні.

У ці дні органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі. У містах буде посилено роботу органів Нацполіції. Ми вирішили в ці святкові дні - із 13 години 18 квітня до 6 години ранку 21 квітня - рекомендувати закрити магазини та інші місця торгівлі.

Це необхідно аби уникнути можливого скупчення людей!

Давайте берегти один одного!
Ми переживемо ці складні часи і подолаємо пандемію коронавірусу.

І це буде перемога кожного з нас!

Остання зміна сторінки: 17-04-2020 16:39