Оголошення про проведення  конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) стосовно дітей та молоді

Оголошення про проведення  конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) стосовно дітей та молоді,  розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Конкурс проводиться управлінням молоді та спорту облдержадміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року  № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка”, розпорядження голови облдержадміністрації від 25.11.2015 № 432 „Про Регіональну програму „Молодь Закарпаття” на 2016 – 2020 роки” та з метою підтримки ініціатив громадських організацій щодо активізації їх роботи у творенні національної культури, розбудові громадянського суспільства. 

Перелік пріоритетних завдань, на розв’язання яких мають бути спрямовані програми громадських організацій:

1. Формування громадянської позиції.
Види діяльності: 
проведення регіональних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, зборів, конференцій форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, зльотів, марафонів, походів, концертів та інших заходів; видання  інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення підтримки ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення, підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді, залучення молоді до суспільно значущої діяльності, формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.
2. Пропаганда та формування здорового способу життя молоді.
Види діяльності:
проведення регіональних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом,  семінарів-тренінгів, тренінгів, змагань, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, марафонів, походів та інших заходів; видання  інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою забезпечення підвищення рівня здоров’я молоді, популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я  серед молоді. 
3. Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді.
Види діяльності: 
проведення регіональних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, та інших заходів; видання  інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами з метою формування усвідомлених мотивів молоді щодо вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення її матеріальних і духовних потреб, сприяння розвитку молодіжного підприємництва, само зайнятості та  ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі, залучення молоді до підприємницької діяльності.
4. Набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти (розвиток неформальної освіти)
Види діяльності: 
проведення регіональних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, та інших заходів; видання  інформаційних та методичних матеріалів з метою підготовки молодіжних працівників.

 Обсяг бюджетного фінансування
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування програми, розробленої громадською організацією, становить 85 відсотків від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати             50 тис. грн за умови, що організації беруть участь у співфінансуванні програми у розмірі не менш як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування.  Внесок для виконання програми  може здійснюватися переможцем конкурсу у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання. Загальна вартість витрат на послуги з технічного забезпечення заходу (послуги освітлення, озвучення заходу тощо) не може перевищувати 50% від обсягу бюджетного фінансування. 

Вимоги до конкурсної пропозиції та учасників Конкурсу
Конкурсна пропозиція – комплект документів, які готуються учасником конкурсу (громадська організація) та подаються організаторові Конкурсу. 
1. Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.
2. Громадська організація може подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій. Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формах. 
3. Конкурсна пропозиція складається державною мовою та повинна містити:
1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою згідно з додатком 1 (оригінал і одна копія);
2) опис та кошторис витрат, необхідних для виконання програми, за формою згідно з додатком  2 (оригінал і одна копія). Опис програми  повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання програми, інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання програми  інші  організації, способи інформування громадськості про хід виконання програми, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.;
Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.
Організатор конкурсу видає учасникові конкурсу довідку із зазначенням дати надходження конкурсної пропозиції (додаток 3).
Подана конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу. 
Проект та кошторис витрат, подані на Конкурс, повинні відповідати вимогам, термінам та нормам  постанови Кабінету Міністрів України від                11 жовтня 2016 року № 710 „Про ефективне використання державних коштів”  та Порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері, затвердженого  наказом Міністерства молоді та спорту України від 3 березня 2016 року № 808, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 453/28583.

 Терміни подання документів
Час та адреса, за якою приймається конкурсна пропозиція.
Конкурсна пропозиція приймається з дня опублікування оголошення  до 1 серпня 2019 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10.00 до 16.00 (у п’ятницю до 15.00) за адресою:  м. Ужгород, пл. Народна, 4, к. 617. Контактні телефони: (0312) 61-42-73, e-mail: up.molodsport@gmail.com.
Форми документів, зазначених у пункті 3 розділу ІІІ, розміщено на офіційному веб-сайті Закарпатської облдержадміністрації (у розділі „Структурні підрозділи ОДА/управління молоді та спорту)

Строки проведення конкурсу та термін оголошення переможців 
Конкурс проводиться управлінням молоді та спорту облдержадміністрації з 29 березня 2019 року та буде завершено протягом 15 днів після прийняття обласного бюджету на 2020 рік.
 

Про організацію проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів) стосовно дітей та молоді,  розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році (наказ №189 від 21.03.2019 року, додатки)

Остання зміна сторінки: 26-03-2019 11:01