Цьому було присвячене засідання Обласної комісії ТЕБ та НС під головуванням Анатолія Полоскова, де обговорили формування у новостворених районах та територіальних громадах організаційної інфраструктури цивільного захисту.
Голова Закарпатської ОДА зауважив, що проведена адміністративно-територіальна реформа кардинально змінює управлінську вертикаль на місцевому рівні. На місцях повинні сформувати нову організаційну інфраструктуру цивільного захисту. Відтепер основна функція щодо захисту мешканців, території і майна буде покладена на територіальні громади. Відповідно тут мають створити структурні підрозділи цивільного захисту, місцеві комісії ТЕБ та НС, пожежно-рятувальні команди, комісії з питань евакуації, добровільні пожежні формування тощо.
«Захист життя й здоров’я людей, важливих об’єктів життєзабезпечення – це справа не лише ДСНС, а й місцевих органів влади. Біда як завжди приходить неочікувано і ми повинні бути готовими протистояти їй. Кожен із нас у межах своїх повноважень і обов'язків несе відповідальність, в тому числі кримінальну. Не потрібно забувати про чітке дотримання законодавства щодо захисту і безпеки наших людей, зокрема від наслідків надзвичайних ситуацій. Тому відповідально ставимося до сьогоднішніх протокольних доручень, не зволікаємо із формуванням відповідних територіальних підрозділів цивільного захисту. Маємо сформовану дорожню карту і спільно рухаємося щодо виконання завдань забезпечення ефективного функціонування структур цивільного захисту в області, районах та територіальних громадах зокрема."
Учасниками засідання були керівники територіальних громад області, районів, начальник управління ДСНС у Закарпатській області Мирослав Щербей, керівники структурних підрозділів ДСНС та ОДА.
1) Реформа Державної служби Украни з надзвичайних ситуацій (ДСНС);
2) Організація навчання з питань цивільного захисту в територіальних громадах;
3) Реалізація у територіальних громадаї повноважень у сфері цивільного захисту.
Остання зміна сторінки: 29-01-2021 14:55